datum Druh a místo třída známka rozhodčí
 

 
2017
 

 

 

 
5.11.2017 MVP- Praha šampionů V-1;.CAC;res.CACIB Andraš Polgar (RS)
 
4.11.2017 MVP- Praha šampionů V-1;.CAC;res,CACIB Otakar Vondrouš (ČR)
 
8.10.2017 II.Klubová výstava BC -Dehtáře pracovní V-1;CAC Heike Bilsheim (D)
 
7.10.2017 MVP- České Budějovice šampionů V-2;res.CAC Božena Ovesná (ČR)
 
12.8.2017 MVP- Mladá Boleslav šampionů V-3 Sergei Volinet (MD)
 
15.7.2017 NVP- Mladá Boleslav šampionú V-3 Hans E..Pedersen (DK)
 
3.6.2017 MVP-Nitra otevřená V-1;CAC Jeff Luscott  (UK)
 
2.6.2017 MVP-Nitra otevřená V-1 Iveta Vojteková (SK)
 
30.4.2017 I Klubová výstava BC- Mladá Boleslav pracovní V-1;CAC Kurt Nilsson (SE)
 
5.2.2017 DUO CACIB-BRNO šampionů V-2;res.CAC Beata Petkevica (LV)
 
4.2.2017 DUO CACIB-BRNO šampionů V-2;res.CAC Ruth Wagner (L)
 
7.1.2017 NVP-Brno šampionů V-2;res.CAC Iuza Beradze (CZ)
 

 

 

 

 

 

 

 
2016
 

 

 

 
9.7.2016 Speciální výstava BC-Jihlava šampionů V-4 Frances Champna-King (UK)
 
2.7.2016 Krajská výstava- Benátky n/Jiz. šampionů V-1; VT; KV Mgr.Božena Ovesná (CZ)
 
12.6.2016 MVP-Nitra otevřená V-1;CAC;res.CACIB Andraš Polgar (SLO)
 
11.6.2016 MVP-Nitra otevřená V-2;res.CAC;res.CACIB Anna Kochan (PL)
 
10.6.2016 NVP- Nitra otevřená V-1;CAC;BOS Ildikó Muzslai (HU)
 
1.5.2016 I Klubová výstava BC- Mladá Boleslav šampionů VD Ulrica Olsson (S)
 
30.4.2016 MVP-Praha šampionů V-3 Danies Beverley (NSW)
 
23.4.2016 MVP-České Budějovice šampionů V-1;CAC;res.CACIB Karlo Bala (SRB)
 
3.4.2016 DUO CACIB-Nitra otevřená V-2;res.CAC Kazlauskaité Ramuné (LT)
 
2.4.2016 DUO CACIB-Nitra otevřená VD-3 Wauben John (NL)
 
7.2.2016 DUO CACIB-BRNO otevřená V-1;CAC; res.CACIB Edith Soltesz (A)
 
6.2.2016 DUO CACIB-BRNO otevřená V-1;CAC; res.CACIB Nebojsa Savičič (SRB)
 

 

 

 

 

 

 

 
2015
 

 

 

 
1.11.2015 MVP-Praha otevřená V-3 Tino Pehar (HR)
 
31.10.2015 MVP-Praha otevřená V-1;CAC;res.CACIB Mgr.Zuzana Brotánková (CZ)
 
11.10.2015 II Klubová výstava BC- Česká Budějovice pracovní V-1 ;CAC; Podzimní vítěz Mgr.Zuzana Brotánková (CZ)
 
29.8.2015 MVP- Mladá Boleslav otevřená V-2;res.CAC Heiko Wagner (D) 
 
18.7.2015 NVP- Mladá Boleslav pracovní V-2;res.CAC Claus-Peter Fricke (D) 
 
13.6.2015 Krajská výstava- Benátky n/Jiz. pracovní V-1; VT; KV Mgr.Božena Ovesná (CZ)
 
23.5.2015 MVP-Litoměřice otevřená V Iliev Mariusz
 
17.5.2015 Speciální výstava BC-Mladá Boleslav pracovní V-2;res.CAC Mike Lewis (UK)
 
16.5.2015 I Klubová výstava BC- Mladá Boleslav pracovní V-1 Janet Lewis (UK)
 

 

 

 

 

 

 

 
2014
 

 

 

 
21.9.2014 II Klubová výstava BC- Česká Budějovice mezitřída V Mgr.Naděžda Střalková (CZ)
 
30.8.2014 MVP- Mladá Boleslav mezitřída VD-1 Tibor Havelka (SK) 
 
2.8.2014 Speciální výstava BC-Dolní Jirčany mezitřída VD Nina Janger (FIN)
 
19.7.2014 NVP- Mladá Boleslav mezitřída V-1;CAC Iuza Beradze (CZ)
 
4.5.2014 I Klubová výstava BC- Mladá Boleslav mezitřída V Robert Ballantyne (UK)
 

 

 

 

 

 

 

 
2013
 

 

 

 
3.11.2013 MVP-Praha mladých VD Zaur Agabeyli (AZ)
 
2.11.2013 MVP-Praha mladých V Olga Dolejšová (CZ)
 
6.10.2013 II Klubová výstava BC- Česká Budějovice mladých V Justine Waldron-Gray (UK)
 
5.10.2013 MVP-České Budějovice mladých V Edith Soltesz (A)
 
20.7.2013 MVP- Mladá Boleslav mladých V-3 Mgr.Božena Ovesná (CZ)
 
22.6.2013 Krajská výstava- Benátky n/Jiz. dorost VN-2 Mgr.Božena Ovesná (CZ)
 
15.6.2013 NVP- Klatovy dorost VN-3 Andraš Polgar (SLO)
 
25.5.2013 MVP-Litoměřice dorost VN-4 P.Gvozdenovič (SRB)
 
11.5.2013 Krajská výstava- Hradec Králové dorost VN-1 Mgr.Božena Ovesná (CZ)
 
4.5.2013 MVP-Praha dorost VN-1 Miroslav Václavík (CZ)
 
3.2.2013 DUO CACIB-BRNO štěnat N-3 Jeff Luscott (UK)
 
2.2.2013 DUO CACIB-BRNO štěnat VN-3 Ake Cronande (S)